O nás

Happy School je rodinná jazyková škola, která vznikla v roce 2012 s cílem nabídnout kvalitní individuální jazykové vzdělávání pro děti i dospělé v rodinném prostředí.

Cizí jazyky učíme jednak klasickým dlouhými léty ověřeným způsobem, ale i formou hry. Oboje je velice důležité. Studentům se věnujeme individuálně v malých skupinkách 5 – 10 žáků.

O úspěchu výuky svědčí skutečnost, že všichni studenti se k nám rádi vrací. Všechny děti i dospělí z minulého školního roku plánují pokračovat i v tom nadcházejícím, což nás velice těší.

Napsali o nás:

….   jsem velmi rád, že jsme Tomáška přihlásili do Happy School. Výuka ho velice baví, na každou hodinu se moc těší a dokonce se i vždy rád dobrovolně připravuje :-). Největší radost mám z toho, že díky Vaší výuce jsou vidět výborné výsledky i ve školní  angličtině. Chci Vám poděkovat za super motivační přístup.

Michalec

 

…… chtěla bych Vám vyslovit velikou pochvalu za vedení výuky angličtiny ve Vaší rodinné jazykové škole. Velice si vážíme individuálního přístupu v domácím prostředí.
Náš syn Filip se k Vám vždy velmi těší a přichází s dobrou náladou a spoustou zážitků z lekcí, které jsou vedeny s ohledem na věk dětí zábavnou a hravou formou.
My, rodiče, zase oceňujeme pravidelné informace o výuce, hezky vedené webové stránky školy a zasílání materiálů k výuce při neúčasti dítěte na lekci.

Přejeme Vám i nadále samé spokojené studenty.

S pozdravem
Helena Střihavková s rodinou

 

…..  Max je u Vás velmi spokojený, jsem ráda , že mu to jde a hlavně ho Vaše hodiny
baví a těší se na ně. Což jsem užasla a nečekala jsem, že by se tak nadchl pro AJ.  Určitě bude Maxík v kurzu u Vás  pokračovat.

Děkujeme a budeme se těšit v druhém pololetí

 

 

Leave a comment

Napsat komentář