Mise

Misí školy je heslo: „Děti se učí, když si hrají“. Hra jako důležitý princip tvořivosti má svoji roli i ve výuce dospělých. Spokojený, relaxovaný student, který se sám těší na další hodinu, který má radost z každé nově osvojené vědomosti, toto je cílem Happy School.

Vize školy je nadále zůstat jednou z nejkvalitnějších jazykových škol malého rozsahu v regionu, kde je kvalita vzdělání vždy na prvním místě.

Happy School je rodinná jazyková škola, která vznikla v roce 2012 s cílem nabídnout kvalitní individuální jazykové vzdělávání pro děti i dospělé v rodinném prostředí.

Cizí jazyky učíme jednak klasickým dlouhými léty ověřeným způsobem, ale i formou hry. Oboje je velice důležité. Studentům se věnujeme individuálně v malých skupinkách 5 – 8 žáků. Osobní přístup je na prvním místě. Několikrát do roka pořádáme neformální akce, které jsou u studentů velice oblíbené.

O úspěchu výuky svědčí skutečnost, že se k nám všichni studenti rádi vrací. Všichni dospělí i děti z minulého školního roku plánují pokračovat i v tom nadcházejícím, což nás velice těší.

Leave a comment

Napsat komentář