Napsali o nás

 

 

Ráda bych tímto poděkovala z skvělou práci Samuela Stejskala. Samuel učí dceru AJ několik měsíců. Julinku angličtina baví, hlavně proto, že Samuel vede hodiny zábavnou formou a tudíž děti nepolevují v pozornosti. Julinka udělala za první pololetí velký pokrok. S Happy School budeme rozhodně pokračovat a vřele je mohu doporučit.

Irena Pangrácová

Má dcera navštěvuje Happy School zatím 5 měsíců a za tuto krátkou dobu udělala v angličtině obrovský pokrok. Na každou hodinu se těší a svědomitě se na ni připravuje, což je jistě dáno přístupem paní učitelky, který je velmi motivující. 

Jako rodič si vážím zpětné vazby, individuálního přístupu a nabízené pomoci, pokud si s něčím nevíme rady.

Za to všechno bych ráda touto cestou poděkovala a popřála Happy School spoustu dalších spokojených studentů i jejich rodičů. 

Michaela Pokorná 

 

„Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro váš kroužek (v rámci zájmového kroužku při ZŠ). Je to první kurz angličtiny pro děti, který jí opravdu vzdělává. Líbí se mi zvlášť praktičnost lekcí, kdy se děti učí jednoduchá slovní spojení a krátké věty, které mají velký význam pro běžnou konverzaci. Úžasná je různorodá slovní zásoba.

Moc se mi líbí podpora a zpětná vazba od paní učitelky – přesně vím co se učí, získávám doporučení jak se s dcerou učit a dostávám bez problémů materiály domů v případě zameškané hodiny. Oceňuji individuální přístup, protože dcera patří k nejmladším dětem v kroužku a zatím nepíše a nečte na takové úrovni jako ostatní děti.“

Staňkovi

 

děkujeme za Váš přístup k dětem, Esterka se na Vaše hodiny moc těší, aktivně se připravuje a navíc ji angličtina opravdu baví. 

Dokonce se doma hraje na paní učitelku a učí mladší sestru to, co je učíte Vy 🙂 

Jana Baumrukerová

 

Chtěla bych poděkovat paní Evě za perfektní práci a přístup k dětem! Chodíme do školy již  5. rokem a nepřestaneme.
Včera syn zvládl na vysoké úrovni pohovor na osmileté gymnázium v Praze a byl ředitelem velmi pochválen za slovní zásobu a výslovnost !!!!! Nikdy nebudete litovat pokud svěříte vaše dítě do HAPPY SCHOOL.
Хотiла б подякувати панi Евi за чудову та професiональну роботу в школi.Вже 5рокiв тут вчимось i надалi будемо.
Вчора Син мав спiвбесiду на однiй з гiмназiй та був похвалений за високий рiвень знань та за висловнiсть!!нiколи не пошкодуете якщо дасте дитину в цi руки.

Halina Mochovyk

 

… Moje vnoučata (8 a 10 let) chodí na výuku angličtiny do HAPPY SCHOOL už druhým rokem. Výuka angličtiny ve škole je sice dobrá, ale bez těchto hodin „navíc“ by to nešlo. Do hodin v Happy School  se opravdu těší, výuka probíhá zábavnou formou nejrůznějších her a aktivit, např. před vánocemi pekly děti cookies, přinesly domů recept, který znají samozřejmě v angličtině, a už tyto velmi chutné sušenky musíme připravovat i doma. Díky skvělé paní učitelce nemají s angličtinou žádný problém, je pro ně samozřejmostí ji používat.

Eva Kříbalová

 

…. jsem velmi rád, že jsme Tomáška přihlásili do Happy School.
Výuka ho velice baví, na každou hodinu se moc těší a dokonce se i vždy rád dobrovolně připravuje :-).
Největší radost mám z toho, že díky Vaší výuce jsou vidět výborné výsledky i ve školní  angličtině.
Chci Vám poděkovat za super motivační přístup.
Michalec

 

….. chtěla bych Vám vyslovit velikou pochvalu za vedení výuky angličtiny ve Vaší rodinné jazykové škole. Velice si vážíme individuálního přístupu v domácím prostředí.
Náš syn Filip se k Vám vždy velmi těší a přichází s dobrou náladou a spoustou zážitků z lekcí, které jsou vedeny s ohledem na věk dětí zábavnou a hravou formou.
My, rodiče, zase oceňujeme pravidelné informace o výuce, hezky vedené webové stránky školy a zasílání materiálů k výuce při neúčasti dítěte na lekci.

Přejeme Vám i nadále samé spokojené studenty.

S pozdravem
Helena Střihavková s rodinou

 

…… Max je u Vás velmi spokojený, jsem ráda , že mu to jde a hlavně ho Vaše hodiny
baví a těší se na ně. Což jsem užasla a nečekala jsem, že by se tak nadchl pro AJ.  Určitě bude Maxík v kurzu u Vás  pokračovat.

 Děkujeme a budeme se těšit v druhém pololetí

rodina Šimková

 

 

3 komentáře

3 thoughts on “Napsali o nás

  1. …rádi bychom touto cestou velice poděkovali HAPPY SCHOOL za pomoc při přípravě naší dcery k přijímacím testům na gymnázium. Ve velmi krátké době se podařil obrovský pokrok a společně jste odvedli veliký kus práce. A jako bonus je fakt, že dceru výuka velmi baví a v kurzu dobrovolně pokračuje.
    Ještě jednou velké díky

Napsat komentář