top of page

Angličtina 3. a 4. třídy | ZŠ Újezd nad Lesy Masarykova | Po 13:45 - 14:40

ZŠ Újezd nad Lesy Masarykova Po 13:45 - 14:40

Angličtina 3. a 4. třídy    |  ZŠ Újezd nad Lesy Masarykova |  Po   13:45 - 14:40
Angličtina 3. a 4. třídy    |  ZŠ Újezd nad Lesy Masarykova |  Po   13:45 - 14:40

Čas a místo

Po 13:45 - 14:40

ZŠ Újezd nad Lesy Masarykova

O kurzu

ANGLIČTINA PRO 3. A 4. TŘÍDY

Tento kurz volně navazuje na kurz angličtiny pro úplné začátečníky. Děti na této úrovni zvládají jednoduchou komunikaci, samostatně tvoří otázky a umí na ně odpovídat. Umí představit vlastní rodinu. Gramaticky zvládají členy používat členy „a“, „an“, „the“, zájmena „this“, „that“, „these“, „those“, osobní zájmena, atd./ V otázkách umí používat tázací zájmena „what“, „where“, „who“. Zvládají množné číslo podstatných jmen, a to i u nepravidelných.

V kurzu pro 3. a 4. třídy se děti se naučí otázku „What´s it like?“ a v této souvislosti si rozšíří slovní zásobu o hodně nových přídavných jmen a osobních zájmen. Již na základě dosavadních vědomostí budou děti popisovat obrázky tak, že jsou schopné ptát se alespoň 10 otázek k jednoduchému dětskému obrázku a odpovídat na ně.

Děti se naučí výborně sloveso „to be“, tak aby byly schopné volně přejít k průběhovému přítomnému času. Gramatickým cílem tohoto kurzu je perfektní zvládnutí průběhového přítomného času. Děti si obohatí slovní zásobu z oblastí tématiky dům a bydlení, zahrada a roční období, škola a kamarádi.

JAK VÝUKA PROBÍHÁ?

Výuka probíhá ve třídách ZŠ. V případě nenadálé události je výuka přesunuta do online prostředí.

CO DĚTI ČEKÁ?

· Výuka je jednou týdně - 55 minut, začínáme 2. týden v září. Výuka v Happy School se řídí dle organizace školního roku pro Prahu 9, vyhlášeného MŠMT: www.msmt.cz

· Výuka dle metodologie Happy School®

· Malé skupiny zaručující individuální přístup

· Výukové materiály zabezpečené jazykovou školou

· Projektové hodiny spojené s oslavou Vánoc, Velikonoc a další

Těšíme se na Vás!

Sdílet

bottom of page