top of page

INSPIRED BY STUDENTS

since 2012

O nás

K výuce v Happy School patří nejen klasické metody, ale také metoda formou hry. Hra jako důležitý princip tvořivosti má svoji roli ve výuce dětí i dospělích studentů. Lektorům a učitelům tak díky příjemné studijní atmosféře pomáhá neustále přicházet s inovacemi a výbornými výsledky.

Happy School je rodinná jazyková škola, která vznikla v roce 2012 s cílem nabídnout kvalitní individuální jazykové vzdělávání pro děti i dospělé v rodinném prostředí.

Vize školy je proto nadále zůstat jednou z nejkvalitnějších jazykových škol malého rozsahu v regionu, kde je spokojený student a kvalita vzdělání vždy na prvním místě.

Napsali o nás

"

Kurz angličtiny v Happy School začal syn navštěvovat od první třídy a teď v deváté třídě zvládl PET Cambridge Exams na úrovni B2. Není to však tím, že by před zkouškou strávil hodiny přípravou a drilem, ale tím, že v kurzech jsou děti od začátku vedeny a motivovány tak, aby se jim cizí jazyk stal běžnou součástí života. Vaše kurzy jsou skvělé, nejsou doučující, ale rozvíjející a to je právě to, co pomohlo synovi posunout se v angličtině dál. Teď je moc motivovaný a chce se v angličtině dostat zase o stupínek výš. 

Rodičům bych ráda vzkázala, že nemusí mít děti premianty, ale pokud u nich vidí, že je jazyk baví, tak Happy School je jasná volba. Děkujeme paní Stejskalová za Vaši práci.

Vogtovi

"

Do Happy School jsem přihlásila obě mé dcery již od 1.třídy a dalším rodičům můžu jenom doporučit. Na Happy School nejvíce oceňuji příjemný, lidský, individuální přístup a zároveň vysokou profesionalitu. Obě dcery hodiny angličtiny vždycky bavily a to dokonce i během náročného období v pubertě:-) Díky tomu jsou schopné dcery plynule v angličtině komunikovat, na což by jim běžná školní výuka bohužel nestačila. Starší dcera chodila v 9. třídě na přípravný kurs pro PET Cambridge Exams a v květnu se jí podařilo zkoušky úspěšně absolvovat dokonce na úrovni B2, což je úroveň maturity. Doufám, že i mladší dceři se zkouška díky skvělým lektorům Happy School vydaří :-)

 

Markéta Staníčková

"

"

Na němčinu už chodím třetím rokem a je to super. Marie Anna mě hodně naučila.

Zábavná forma výuky němčiny. Vysoce doporučuji se na kurzy německého jazyka přihlásit. 

David Horváth

Můj syn, 10 let, navštěvuje již 3 roky kurz angličtiny, který vede paní Eva Stejskalová. Již od úplného začátku vidím neuvěřitelné pokroky, syn rozumí a uvažuje v angličtině, anglicky mluví občas i doma, rozumí hrám a filmům, které jsou v angličtině...ve škole sice mají anglický jazyk, ale tam se nenaučí vůbec nic, s vědomostmi stojí na místě již od první třídy....Takže kurzy v Happy School mohu jen a jen doporučit, jsem nadšená z pokroků, které můj syn dělá a vím, že přihlásit ho sem bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Paní Stejskalová to s dětmi umí, umí je motivovat a probudit v nich lásku učit se cizímu jazyku. 

Jiřina Neckářová

"

:-) pro nás jen ta nejlepší zkušenost ! Naši dceru Barunku hodiny angličtiny moc baví :-) Navštěvujeme hodiny od první třídy a ve srovnaní s angličtinou ve škole už umí používat věty, má mnohem větší slovní zásobu a díky tomu hodiny školní angličtiny zvládá bez problémů. Tato angličtina dává smysl! Moc děkuji za skvělou práci a přípravu pana učitele Samuela :-) Paní Stejskalová je také moc milá a i její hodiny Barunku moc baví. Už pokračujeme třetím rokem a doufám, že budeme pokračovat i dál! Tuto školu bych doporučila svým přátelům.

Klára Doubková

"

Hodiny výuky určitě doporučuji všem, co chtějí, aby děti začaly anglicky mluvit. Děti se v hodině naučí, jak AJ používat. Nejen slovíčka. Letos náš syn poprvé v zahraničí rozuměl turistovi, když se na něco ptal... Oceňuji také zpětnou vazbu a zasílání materiálů v případě nemoci.

Líbí se mi forma lekcí. Děti se vždy naučí nějakou novou gramatiku a s tím zároveň pár nových slovíček (a vlastně ani neví, že by se nějaké učily). Tuto školu bych doporučila svým přátelům.

Dana Morkusová

"

Ráda bych tímto poděkovala z skvělou práci Samuela Stejskala. Samuel učí dceru AJ několik měsíců. Julinku angličtina baví, hlavně proto, že Samuel vede hodiny zábavnou formou a tudíž děti nepolevují v pozornosti. Julinka udělala za první pololetí velký pokrok. S Happy School budeme rozhodně pokračovat a vřele je mohu doporučit.

Irena Pangrácová

"

"

Má dcera navštěvuje Happy School zatím 5 měsíců a za tuto krátkou dobu udělala v angličtině obrovský pokrok. Na každou hodinu se těší a svědomitě se na ni připravuje, což je jistě dáno přístupem paní učitelky, který je velmi motivující. 

Jako rodič si vážím zpětné vazby, individuálního přístupu a nabízené pomoci, pokud si s něčím nevíme rady.

Za to všechno bych ráda touto cestou poděkovala a popřála Happy School spoustu dalších spokojených studentů i jejich rodičů. 

Michaela Pokorná 

Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro váš kroužek (v rámci zájmového kroužku při ZŠ). Je to první kurz angličtiny pro děti, který jí opravdu vzdělává. Líbí se mi zvlášť praktičnost lekcí, kdy se děti učí jednoduchá slovní spojení a krátké věty, které mají velký význam pro běžnou konverzaci. Úžasná je různorodá slovní zásoba.

Moc se mi líbí podpora a zpětná vazba od paní učitelky – přesně vím co se učí, získávám doporučení jak se s dcerou učit a dostávám bez problémů materiály domů v případě zameškané hodiny. Oceňuji individuální přístup, protože dcera patří k nejmladším dětem v kroužku a zatím nepíše a nečte na takové úrovni jako ostatní děti.

 

                                                                                                                                                                           Staňkovi

"

děkujeme za Váš přístup k dětem, Esterka se na Vaše hodiny moc těší, aktivně se připravuje a navíc ji angličtina opravdu baví. 

Dokonce se doma hraje na paní učitelku a učí mladší sestru to, co je učíte Vy 🙂 

Jana Baumrukerová

"

Chtěla bych poděkovat paní Evě za perfektní práci a přístup k dětem! Chodíme do školy již  5. rokem a nepřestaneme.
Včera syn zvládl na vysoké úrovni pohovor na osmileté gymnázium v Praze a byl ředitelem velmi pochválen za slovní zásobu a výslovnost !!!!! Nikdy nebudete litovat pokud svěříte vaše dítě do HAPPY SCHOOL.
Хотiла б подякувати панi Евi за чудову та професiональну роботу в школi.Вже 5рокiв тут вчимось i надалi будемо.
Вчора Син мав спiвбесiду на однiй з гiмназiй та був похвалений за високий рiвень знань та за висловнiсть!!нiколи не пошкодуете якщо дасте дитину в цi руки.

Halina Mochovyk

"

… Moje vnoučata () chodí na výuku angličtiny do HAPPY SCHOOL už druhým rokem. Výuka angličtiny ve škole je sice dobrá, ale bez těchto hodin „navíc“ by to nešlo. Do hodin v Happy School  se opravdu těší, výuka probíhá zábavnou formou nejrůznějších her a aktivit, např. před vánocemi pekly děti cookies, přinesly domů recept, který znají samozřejmě v angličtině, a už tyto velmi chutné sušenky musíme připravovat i doma. Díky skvělé paní učitelce nemají s angličtinou žádný problém, je pro ně samozřejmostí ji používat.

Eva Kříbalová

…… Max je u Vás velmi spokojený, jsem ráda , že mu to jde a hlavně ho Vaše hodiny
baví a těší se na ně. Což jsem užasla a nečekala jsem, že by se tak nadchl pro AJ.  Určitě bude Maxík v kurzu u Vás  pokračovat.

 Děkujeme a budeme se těšit v druhém pololetí

rodina Šimková

"

"

…. jsem velmi rád, že jsme Tomáška přihlásili do Happy School.
Výuka ho velice baví, na každou hodinu se moc těší a dokonce se i vždy rád dobrovolně připravuje :-).
Největší radost mám z toho, že díky Vaší výuce jsou vidět výborné výsledky i ve školní  angličtině.
Chci Vám poděkovat za super motivační přístup.


Michalec

"

….. chtěla bych Vám vyslovit velikou pochvalu za vedení výuky angličtiny ve Vaší rodinné jazykové škole. Velice si vážíme individuálního přístupu v domácím prostředí.
Náš syn Filip se k Vám vždy velmi těší a přichází s dobrou náladou a spoustou zážitků z lekcí, které jsou vedeny s ohledem na věk dětí zábavnou a hravou formou.
My, rodiče, zase oceňujeme pravidelné informace o výuce, hezky vedené webové stránky školy a zasílání materiálů k výuce při neúčasti dítěte na lekci.

Přejeme Vám i nadále samé spokojené studenty.


Helena Střihavková s rodinou

"

"

"

 …rádi bychom touto cestou velice poděkovali HAPPY SCHOOL za pomoc při přípravě naší dcery k přijímacím testům na gymnázium. Ve velmi krátké době se podařil obrovský pokrok a společně jste odvedli veliký kus práce. A jako bonus je fakt, že dceru výuka velmi baví a v kurzu dobrovolně pokračuje.
Ještě jednou velké díky

Mirka Jirásková

…… Dekuji, ze jste pomohli memu synovi najit spravny pristup k anglictine – ted uz ho angličtina nejen bavi, ale take chape dulezitost a uzitecnost AJ pro život. Hlavne se sam od sebe chce v tomto smeru ucit, přitom donedavna se ještě branil. Zkratka super, jsem nadsena.

Marketa Jandikova

……Děkuji za pozitivní a individuální přístup. V průběhu několika týdnů již bylo vidět zlepšení. Školu vřele doporučuji všem studentům. Gebeltovi

Kateřina Gebeltová

Žena s brýlemi
Připojte svou recenzi
Doporučili byste nás svým přátelům?

Děkujeme za odeslání!

Recenze
bottom of page