Online výuka v Happy School pokračuje ve stejném rozsahu i po 25. 5.

May 25, 2020

Online výuka bude pokračovat ve stejném rozsahu i po 25. 5.

S novou formou online výuky máme výbornou zkušenost. Studenti se tento školní rok naučí a proberou dokonce víc lekcí, než v minulém roce. Jeden z důvodů je i podpora ze strany rodičů doma a koncentrace na klíčové předměty, ke kterým patří i angličtina.

Ze strany naší školy jsme udělali maximum, aby výuka pokračovala obsahově ve stejném rozsahu, jako doposud.

Školy nás zatím nepustí do svých prostor, protože děti se nesmí míchat. I když v našich skupinkách máme málo dětí, často jsou z 3-4 tříd, a to dle Vyhlášky MŠMT není možno spojovat. Většina rodičů vzhledem na současnou situaci tuto formu výuky preferuje.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Poslední příspěvky

March 17, 2020

Please reload

Kontakt

HAPPY SCHOOL © Copyright 2019.

Proudly created by Happy School Tech Team

Zásady ochrany osobních údajů >

  • White Instagram Icon

Tel: 00421 736 178 258

Email: info@happyschool.cz

/happy.school

Adresa

ZŠ Masarykova Újezd nad Lesy

ZŠ Polesná Újezd nad Lesy

ZŠ Běchovice

ZŠ Šimanovská-Kyje