Poslední příspěvky

Online výuka v Happy School pokračuje ve stejném rozsahu i po 25. 5.

Online výuka bude pokračovat ve stejném rozsahu i po 25. 5.

S novou formou online výuky máme výbornou zkušenost. Studenti se tento školní rok naučí a proberou dokonce víc lekcí, než v minulém roce. Jeden z důvodů je i podpora ze strany rodičů doma a koncentrace na klíčové předměty, ke kterým patří i angličtina.

Ze strany naší školy jsme udělali maximum, aby výuka pokračovala obsahově ve stejném rozsahu, jako doposud.

Školy nás zatím nepustí do svých prostor, protože děti se nesmí míchat. I když v našich skupinkách máme málo dětí, často jsou z 3-4 tříd, a to dle Vyhlášky MŠMT není možno spojovat. Většina rodičů vzhledem na současnou situaci tuto formu výuky preferuje.

Kontakt

HAPPY SCHOOL © Copyright 2019.

Proudly created by Happy School Tech Team

Zásady ochrany osobních údajů >

  • White Instagram Icon

Tel: 00421 736 178 258

Email: info@happyschool.cz

/happy.school

Adresa

ZŠ Masarykova Újezd nad Lesy

ZŠ Polesná Újezd nad Lesy

ZŠ Běchovice

ZŠ Šimanovská-Kyje