top of page
Kemp u moře

Happy School na King's Birthday Party


Oficiální oslavy narozenin krále Karla III. se slaví 15. června 2024. V Londýně bude probíhat prohlídka britské armády „Trooping the Colour“ za účasti krále. V ulicích měst bude slavit celý Londýn a Velká Británie. Ale v Praze se slavilo již včera.

 

Celou slavnost otevřel pan velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska pan Matt Field společně s panem prezidentem Petrem Pavlem. Oba vyzdvihli společné charakteristické črty, které spojují naše národy. Slavnosti se zúčastnil i pan Jiří Kafka, jeden z posledních žijících letců RAF, kterým jsme povděční za mír, v kterém dnes žijeme. Příjemné byly rozhovory s mnohými zajímavými osobnostmi, s Kate Davenport - zástupkyni britského velvyslance a velvyslancem UK Mattem Fieldem nebo s panem Neilem Phillipsem z Velvyslanectví USA, kterého možná mnozí znáte z naší Thanksgiving Party.

 

Jsme povděční britské ambasádě, že Happy School měla možnost zúčastnit se této krásné slavnosti, která patří k tradicím britské kultury. Zprostředkovat to nejlepší z britské kultury patří nadále k cílům naší školy.

Comments


bottom of page