top of page
Kemp u moře

Proč se připravovat na PET/ FCE Cambridge Exams

Asi budete se námi souhlasit, že stěží dnes najdete domácího i zahraničního zaměstnavatele, který by nechtěl prokázat znalost cizích jazyků na určité úrovni. Každý by rád měl certifikát, který jasně prokáže Vaši jazykovou vybavenost, kdekoliv na světě pro něj budete pracovat nebo studovat. Existuje takový certifikát? Zkoušky Cambridge Exams jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít uznanou maturitu z anglického jazyka, nebo pro ty, kteří hledají novou pracovní příležitost doma i v zahraničí. Doporučujeme Vám se připravit pro Cambridgské zkoušky.


Cambridgeské zkoušky patří k světově nejrozšířenějším a také neuznávanějším zkouškám z angličtiny. Každým rokem tyto zkoušky absolvují více než 5,5 milionů lidí ve 130 zemích a jsou uznávány jak mezinárodně, tak i Ministerstvem školství České republiky.


Naše kurzy Vás připraví na úspěšné složení zkoušky a pomohou Vám se tak dostat na renomované univerzity nebo pracovat pro prestižní firmy.


V minulém roce absolvovalo několik našich studentů přípravný kurz na PET Cambridge Exams a úspěšně zvládli zkoušky. Klienti nám píší, jak je pro ně angličtina důležitá, a jak důležité je vybrat kvalitní jazykovou školu, která je bude motivovat a již od začátku školního vzdělávání vybrat jazykovou školu tak, aby kurzy na sebe měly návaznost


„Do Happy School jsem přihlásila obě mé dcery již od 1.třídy a dalším rodičům můžu jenom doporučit. Na Happy School nejvíce oceňuji příjemný, lidský, individuální přístup a zároveň vysokou profesionalitu. Obě dcery hodiny angličtiny vždycky bavily a to dokonce i během náročného období v pubertě:-) Díky tomu jsou schopné dcery plynule v angličtině komunikovat, na což by jim běžná školní výuka bohužel nestačila. Starší dcera chodila v 9. třídě na přípravný kurs pro PET Cambridge Exams a v květnu se jí podařilo zkoušky úspěšně absolvovat dokonce na úrovni B2, což je úroveň maturity. Doufám, že i mladší dceři se zkouška díky skvělým lektorům Happy School vydaří:-)“


Víc informací o přípravných kurzech PET nebo FCE Cambridge Exams najdete víc na


Comments


bottom of page