top of page
Kemp u moře

Skvělá návštěva v British Council Prague

Včera se naši studenti, kteří se připravují na mezinárodní zkoušky z anglického jazyka - Cambridge Exams, zúčastnili workshopu v British Council Prague.


Prostřednictvím soutěží měli možnost ověřit si svoje vědomosti. Díky skvělému a zkušenému anglickému lektorovi se dozvěděli několik užitečných rad, např. jak zkoušky probíhají, na co je potřebné dát pozor, jak efektivně vynaložit čas, aby stihli v časovém termínu dokončit všechny otázky. Podrobně se analyzovaly všechny čtyři části zkoušky.


Studenti si vyzkoušeli naživo ústní část zkoušky, které cílem není pouze ukázat, jak dobrý je student v mluvené angličtině, ale také jak dobře se umí ptát a rozvíjet konstruktivní dialog.


Mezinárodní zkoušky Cambridge Exams jsou vysoce ceněné mnohými zaměstnavateli nejenom v ČR, ale na celém světě. Jejich úspěšné absolvování minimálně na úrovni B1 je uznáváno mnohými středními školami jako maturitní zkouška z anglického jazyka. Dále jsou podmínkou pro studium v zahraničí, např. prostřednictvím programu Erasmus.


Budeme držet palce všem našim studentům, kteří je budou skládat na jaře a v létě tohoto roku právě v British Council Prague.Комментарии


bottom of page